O nás

 Sme tu 25 rokov

Naša malá rodinná firma existuje už 25 ROKOV. Rozloha predajných priestorov je dnes 160m2, z toho vyhradneý priestor pre svietidla je asi polovica. Náš najbližší veľkoobchodný partner je firma RABALUX. Je to maďarská spoločnosť venujúca sa výhradne výrobe a predaju svietidiel, pôsobiaca vo viac ako 9 krajinách a s dvadsať ročnou tradíciou. Svetelné zdroje ktoré u nás možete kúpiť sú naozaj od rôzných dodavateľov. Okrem svietidiel rabalux máme v ponuke aj iné značky, no pre eshop sme sa rozhodli zaradiť v najväčšom zastúpení práve svietidlá RABALUX.

 predajan 3

predajna 2

PREDAJNA1

  

Ako balíme balíky

Balenie balíkov zabezpečuje kolega Mišo (0903223387). Snažíme sa aby náš mimochodom krehký tovar bol zabalený tak, aby sa v krabici žiadná súčasť nemohla poškodiť. Katronové krabice balime ešte do bublikovej fólii, aby sme mali sitotu, že cestou autom kuriérom svietidlá boli naozaj dôkladne chránené. Ku každej objednávke nad 50€ pribalíme drobnosť v podobe úspornej žiarovky, led žiarovky alebo koplentne vybavýme gratis svietidlo žiarovkami, samozrejme závisí vždy od druhu svietidla. Prepravu naších balíkov zabezpečuje prepravná spoločnosť DPD. Navyše balíky doručujeme vždy zadarmo.

balime1

balim2

  

Fotíme pre vás 

Novinku ktorú sme zaviedli len nedávno, je fotenie svietidiel. Myslím veľmi oceníte možnosť vidiet foto svietidla s rôzných uhlov a rôzne detaili na svietidle. Preto postupne fotíme svietidlá a uverejnujem ich v popise produktu. Nieje jednoduché nafotiť 1500 svietidiel naraz, takže postupne pribúdajú nové a nové fotky. Dúfame, že vám pomôžu v rozhodovaní a predstave o svietidle či lampe.

fotime

 Naše sklady

  Skladom máme asi 300 rôzných svietidiel a zároveň asi dnes už viac ako 3000 kusov tovaru. Sklady pre potreby eshop-u sú zdieľané s predajňou. Zároveň sa nachádzajú v mieste našej prevádzky. Tovar od spoločnosti RABALUX nám chodí v pravidelnom intervale, vždy, každý pondelok. Takže je pravidelne a priebežne doplňovaný. O Svietidlá sa starajú dvaja zamestnanci. Mišo a Monika. Tu na eshope sa máte možnosť stretnúť a komunikovať práve s Mišom.

sklad

sklaD2

 

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.