PONÚKANÉ ZNAČKY

-RABALUX                       rabalux

Za 24 ročnou značkou RÁBALUX stojí firemná skupina disponujúca so stabilným finančným zázemím a medzinárodnými prevádzkovými skúsenosťami. Centrum podnikania sa nachádza v najdynamickejšie sa rozvíjajúcom meste Maďarska, v meste Győr. Aj logistické centrum podniku, ktorý je od roku 2002 prítomný vo viacerých európskych krajinách, bolo odovzdané práve tu: spoločnosť obsluhuje svoju čoraz viac sa rozširujúcu partnerskú sieť zo skladovej základne s kapacitou 10.000 paliet. Dynamický rozvoj podnikovej skupiny, ktorá disponuje s konsolidovanými ročnými tržbami vo výške približne 23 miliónov Eur, je nepretržitý, popri prevádzke 8 dcérskych spoločností vo svojom vlastníctve podnik exportuje svoje produkty do ďalších 9 krajín.

Popri lampových telesách, ktoré sú určené pre použitie pre obyvateľov, značka RÁBALUX je aj ohľadom klasických a energeticky úsporných svetelných zdrojoch synonymom spoľahlivosti a optimálneho pomeru cena-kvalita. Každoročne sa obnovujúce produktové portfólio zodpovedá aj najnovším trendom zariaďovania interiéru, ale v našom značkovom produktovom katalógu, ktorý obsahuje skoro tisíc päťsto produktových položiek, môžu nájsť interiérové a exteriérové lampové telesá aj obľubovatelia klasických trendov.

 RÁBALUX sa zaoberá otázkou zabezpečenia kvality vo zvýšenej miere. Každý z produktov, vyrábaného a distribuovaného spoločnosťou Rábalux v plnej miere zodpovedá príslušným predpisom noriem Európskej Únie (EN 60598), čoho je aj dôkazom symbol CE, uvedený na obale.

-NOWOdVORSKI            nowodvorsk

-EMOS                                 logo_emos

 

-NEDES                              nedes

 

-CANDELUX                         candelux

  

                     

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.